SON DAKİKA
2 Ekim 2022 19:34

SON HABERLER

Sevgili Geçmiş yeni görüntüler ortaya çıktı! Bambaşka bir dizi geliyor!

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır! Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor. Dizi çok etkili bir kadroya sahip…

Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer alıyor.

“Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor. 25 Ekim Cuma günü saat 20.00’de izleyicilerle ilk bölümüyle buluşacak olan Sevgili Geçmiş dizisinden yeni görüntüler yayınlandı.

İşte o görüntüler:

SEVGİLİ GEÇMİŞ’İN KONUSU:

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır.

Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler