Şevkat Yerimdar muamması, sürpriz bir şekilde son buldu! Özgürcan Çevik, bakın şimdi ne yapıyor?

08 Ekim 2018 Pazartesi, 14:50
Şevkat Yerimdar muamması, sürpriz bir şekilde son buldu! Özgürcan Çevik, bakın şimdi ne yapıyor?
Televizyongazetesi-Detay
Fox TV’de geçtiğimiz sezon ortasında reytingleri düşük olunca ‘sezon finali’ diyerek ara veren Şevkat Yerimdar’ın akıbeti merak konusuydu.

Dizinin bir süre ekranda olmayacağı ama yaz aylarında yeniden yayınlanacağı konuşulmuştu.
Yaz sezonunda ortalarda görünmeyen Şevkat Yerimdar ile ilgili nedense beklenti hala sürdü. Dizinin başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın başka bir dizide rol almaması da yeniden başlama ihtimalini sürdürüyordu.

Ancak bu ihtimali bitiren bir durum yaşandı! Kanal D, yeni sezon dizilerinin tanıtım videosunu yayınladı ve Özgürcan Çevik’i o tanıtımda bir başka dizide görenler çok şaşırdı.

Ekim ayının sonunda ekrana gelmesi beklenen dizi İkizler’de Özgürcan Çevik de başrollerde. Nehir Erdoğan ve küçük oyuncu Emre Berke Zincidi’nin rol aldığı diziden ilk kareler, Kanal D’nin tanıtımında ortaya çıktı.

Özgürcan Çevik’i kağıt toplayıcısı olarak görenler de doğal olarak çok şaşırdı. Aynı zamanda bu şaşkınlığın nedeni Şevkat Yerimdar hikayesinin de son bulmuş olmasıyla ilgiliydi.


Çevik, artık Kanal D’nin dizisinde ve Şevkat Yerimdar hikayesine de son nokta koyulmuş anlaşılan!
İkizler dizisi ile ilgili detaylar:

İkizler’in yapımcılığını Türker İnanoğlu Erler Film üstleniyor. Dizinin bu ayın sonunda ekranda olması bekleniyor.

Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı dizide Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi ve Burak Hakkı başrollerde.

Dizinin hikayesi ise biraz Türk filmlerini andırıyor. İkizlerin bebekken kaçırılması ve birbirine taban tabana zıt bir hayat yaşıyor olmaları bilindik bir konu. Ancak dizinin görüntüleri, hayli keyifli bir hikayenin geldiğini de gösteriyor.

Dizinin konusu şöyle: Zengin bir ailenin ikiz çocuklarından biri bebekken kaçırılır ve zor şartlar altında yaşayan bir ailede büyür. Ailesiyle beraber kağıt toplayarak hayatını kazanır. Diğeri ise çok iyi şartlarda, köşklerde, dadılar ve uşaklarla büyür, yabancı okullarda okuyup zenginlik içinde hayatını devam ettirir.

İşte Kanal D’nin İkizler dizisinden görüntülerin de olduğu o dikkat çeken tanıtımı:

başak parlak haberleri için

ikizler haberleri için