Şevval Sam’dan Yasak Elma dizisindeki taciz iddiasıyla ilgili şoke eden sözler!

28 Haziran 2018 Perşembe, 21:00
Şevval Sam’dan Yasak Elma dizisindeki taciz iddiasıyla ilgili şoke eden sözler!
Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat veren Şevval Sam, bu diziyle birlikte yeniden gündemin baş sırasına oturdu.

Müthiş bir oyunculuk sergileyen Sam, dizide yaşanan taciz iddiası ile ilgili bir yorumda bulundu.

Fotoğraf çekimi için kamera karşısına geçen Şevval Sam, rol arkadaşı Talat Bulut hakkındaki sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Talat Bulut’un kostüm asistanı genç kızı taciz ettiği iddiasıyla ilgili soruları yanıtlayan Sam, şöyle konuştu:

“Şahit olduğum bir şey değil, taciz dediğiniz şey şahit olunabilecek de bir şey değil. bunun ispatı biraz zordur. Bu iş artık yargıya taşındı, çok yorum yapmak istemiyorum. dünyada bunun örneklerini gördük. Türkiye’de bunun üzücü hikayelerini çok duyduk. Kişilere de diziye de yakışık olmayan bir haber oldu, bunlara çok üzüldük. Benim konuşmam şu anda çok doğru değil. Böyle bir şey varsa hep birlikte kınayacağız, ama hukukta kadının beyanı esastır. Daha çok mağdur olan kadınlar oluyor.

YASAK ELMA DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bunun istismar edildiği durumlarda olduğunu biliyoruz. Ama kendini savunmasında Talat Beyin bunu da değerlendirmeye alacaklardır, bir takım çelişkiler varsa onlar da değerlendirilecektir. 19 yaşında genç bir kız, hayatının başında ve babasız. Keşke böyle bir şekilde duyulmasaydı dizi, ama dediğim gibi buna yargı karar verecek. Hepimiz de beklemedeyiz. Bizim için de kadının beyanı esastır, hangisi ispat edilecek ise o zaman gerçekten biz de kanaat geliştireceğiz.”

şevval sam haberleri için

Yasak Elma haberleri için