SON DAKİKA
9 Aralık 2022 05:39

SON HABERLER

Show TV’de Üç Kuruş dizisinin büyük sınavı başlıyor!

İçerde dizisinden sonra Çukur ile benzer bir konsept ortaya koyan Ay Yapım, şimdi de Üç Kuruş dizisiyle izleyici kitlesini yeniden kendisine bağlamak istiyor. Show TV ekranında 1 Kasım Pazartesi yani bu akşam saat 20.00’da başlayacak olan yeni diziden büyük beklenti var.

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesi polis ile mafya mücadelesi olarak öne çıkacak. Yine bir mahalle ortamı ve yine güçlü karakterler ile dikkat çeken bir dizi izleyeceksiniz. Dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli etkili isimlerden seçildi.

Üç Kuruş’un bu akşam ekrana gelecek 1. bölümünde; kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Emniyet güçlerinden ve suç dünyasındaki rakiplerinden aynı anda kaçmaya çalışan Kartal’ın yolu katille kesişir.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit.

“Üç Kuruş”, ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler