Ana sayfa Sosyal Medya Show TV’den çok çok iddialı bir dizi geliyor! Kırmızı Kamyon’un gerçeğe yakın hikayeleri çok etkileyecek!

Show TV’den çok çok iddialı bir dizi geliyor! Kırmızı Kamyon’un gerçeğe yakın hikayeleri çok etkileyecek!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türkiye’de dizi sektöründe müthiş bir hareketlenme var ve yeni yapımlar boy boy geliyor… Show TV ekranında da yakın bir zaman sonra bugüne kadar örneği bulunmayan itfaiyecilerin yaşadığı, gerçek hikayelerden oluşan bir dizi geliyor. Kırmızı Kamyon isimli yapımın hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, yayınlanan fragmanlar çok etkileyici bir yapımla karşılaşacağımızı anlatmaya yetiyor.

Hikayesiyle ve oyunculuk performansları ile çok konuşulacağı bilinen Kırmızı Kamyon dizisinin yeni yayınlanan fragmanı büyük ilgi gördü.10. Ev imzalı, Show TV’de ekranlara gelecek olan yeni dizi ‘Kırmızı Kamyon’un çekimleri tüm hızıyla devam ederken, dizinin ilk tanıtımı seyirciyle buluştu.

Suavi Doğan ve Kerem Çatay’ın ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği; etkileyici hikayesi ve zengin kadrosuyla dikkat çeken ‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatırken dram ve aksiyonu buluşturan ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. İtfaiyecilerin göze aldığı fedakarlıkların göz doldurduğu tanıtımda aksiyon dolu sahneler heyecanlı ve temposu yüksek bir hikayenin sinyallerini verdi.

Show TV'den çok çok iddialı bir dizi geliyor! Kırmızı Kamyon'un gerçeğe yakın hikayeleri çok etkileyecek! 8

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu, senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminden çıkan ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu bir araya geliyor.

Show TV'den çok çok iddialı bir dizi geliyor! Kırmızı Kamyon'un gerçeğe yakın hikayeleri çok etkileyecek! 9

‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de başlıyor!