Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Sinem Umaş’ın, Gizem Karaca’ya büyük ahı varmış da kimsenin haberi yokmuş!

Sinem Umaş’ın, Gizem Karaca’ya büyük ahı varmış da kimsenin haberi yokmuş!

tarafından ker_def
Sinem Umaş’tan Gizem Karaca’ya şok sözler! ‘Büyük ah etmiştim’

Uyuşturucu madde ticareti yapmaktan 4 yıl 2 ay hapis cezası alan Gizem Karaca’ya bir tepki de bir dönemin popüler yarışması ‘Gelinim Olur Musun’ ile tanınan Sinem Umaş’tan geldi.

Instagram’da bir magazin sayfasında, Gizem Karaca ve Kaan Yıldırım’ın başrolünü paylaştığı dizinin cumartesi günü final yapacağı yönündeki haber paylaşıldı. ‘Gelinim Olur Musun’ yarışması ile tanınan Sinem Umaş, söz konusu paylaşıma dikkat çeken bir yorum yazdı.

Sinem Umaş'ın, Gizem Karaca'ya büyük ahı varmış da kimsenin haberi yokmuş! 7

“KERİMCAN’LA TATİL YAPAMADIM, BÜYÜK AH ETTİM”

Sinem Umaş, Gizem Karaca ile arasında geçen olayı şu sözlerle anlattı:
“Gizem’in kocası iki sene önce işlettikleri kulüpte hiç suçum yokken bana ‘gelmesin’ diye haber göndermişti. O sene bütün yaz Kerimcan’larla beraber tatil yapamamıştım. Büyük ah etmiştim, herkes dönüp bir kendine bakmalı. İşte Allah’ın adaleti şaşmıyor.”

İNSANLIK SUÇU DİZİSİNE FİNAL ŞOKU!

Gizem Karaca’nın ceza almasının ardından Kanal D’de başrolünde yer aldığı İnsanlık Suçu dizisinin final yapacağını açıkladı.

Aslında İnsanlık Suçu dizisi kanalın önümüzdeki sezon da devam ettirmeyi planlandığı bir diziydi. Ancak Gizem Karaca’nın durumu ve dizinin beklenen reytinglerin altında seyretmesi bu acil final kararının gelmesine sebep oldu.

İNSANLIK SUÇU DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ