SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 23:12

SON HABERLER

Söz 57. bölüm 1. fragmanı izle! Yavuz’un 6 aylık ömrü kaldı

Söz 57.bölümüyle Pazartesi 20:00’de Star’da izleyicilerin karşısına çıkacak. 29 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan bu bölümde önemli sahneler izleyicileri bekliyor. Şehrin göbeğinde yapılan eylem sonrasında neler olacağı merak konusu… Ayrıca hastane canlı bomba var ve Derya o kişiyi buluyor… Doktor, Yavuz’a diyor ki, “Eğer vücudunda bu hızla yayılmaya devam ederse seni en fazla 6 ay daha yaşatabiliriz Yavuz.”

Tolga Sarıtaş, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem gibi önemli isimlerin yer aldığı Söz dizisi 3. sezonunda da yine çok iddialı. Deniz Baysal, Ece Ceşmioğlu ve Sarp Akkaya’nın da katıldığı kadro iyi işler çıkartıyor. Hikayesinin de değiştiği dizide Yavuz artık Tim komutanı değil, istihbarat elemanı… Bir nevi Yavuz Karasu, Ağah olarak bilinen babası Hamit Karasu’nun yerine geçmeye çalışıyor. Söz dizisinin 57. bölümünden 1. fragmanı videodan izleyebilirsiniz

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın & Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım Genel Koordinatörü: Fatmanur Sevinç
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık
İçerik Genel Koordinatörü: Şebnem Aksoy Açıkalın
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler