SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 19:15

SON HABERLER

Söz 77. bölümde Ateş ve Nazlı’nın aşk sahnesi!

Söz dizisinde Ateş ve Nazlı’nın yeniden bir araya geldiği ve gökyüzünü seyrettiği sahneye dizinin hayranları adeta bayıldı.

Televizyon Gazetesi Detay – Söz dizisinin 77. bölümünde izleyicilerin içini ısıtan bir sahne vardı. Genelde aksiyon sahneleri ile bilinen Söz dizisinde aşık karakterlerin duygusal sahnelerine de yer verilerek izleyicilerin biraz nefes alması sağlanıyor. Bir süre Dragan yüzünden arkadaşlarının karşısında teröristlerin yanında yer alan Ateş karakteri, sonunda kendine gelmişti. Nazlı ve Ateş aşkı da yeniden alevlendi… Videodan ikilinin beğeni toplayan sahnesini izleyebilirsiniz.

Peki 77. bölümde başka neler oldu:

Yavuz’a(Tolga Sarıtaş) yardım eden Derya’nın(Deniz Baysal) başı beladadır. Mesleğinden atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Derya için bu olay zor günlerin başlangıcı olacaktır.
Melisa’nın Cahit tarafından tutsak edildiğini öğrenen Keşanlı Eylem’in de yardımıyla Melisa’nın tutulduğu yeri öğrenir. Kardeşleriyle birlikte sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçer.

Derya’yı düşürdüğü zor durumdan kurtarmak isteyen Yavuz, aynı zamanda El Muğdar’ı geri almak için çabalayan Linda’nın hain planı ile karşı karşıyadır.

Kurulacak terör devleti için ilk somut adım olarak Türkiye sınırına yakın bir bölgede düzenlenen tören canlı olarak tüm dünya medyasında yayınlanır. Sınırımıza yakın bölgede çekilen sözde devlet ait bayrağı indirmek için Tim süratle harekete geçer.

Linda’nın tehditleri üzerine Yavuz Derya’nın hayatının tehlikede olduğunu anlayıp canla başla Derya’ya ulaşmaya çalışır. Bu sırada Derya da Linda’nın kendisi için gönderdiği tetikçi ile gerilim dolu bir yolculuğa çıkar.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler