Söz dizisi 53. bölümünde ortaya çıkan Ceylan kim?

05 Ekim 2018 Cuma, 22:09
Söz dizisi 53. bölümünde ortaya çıkan Ceylan kim?

Söz dizisinin 53. bölümü 1 Ekim Pazartesi günü izleyicilerle Star TV ekranında buluştu. Dizinin 53. bölümü 1 Ekim Pazartesi günü Star TV ekranında izleyicilerle buluştu. Dizinin bu bölümünde önemli sahneler vardı. Bu sahneler youtube’a yüklenmeye devam ediyor. Bu sahnelerden birisi de Fethi’nin geçmişiyle ilgiliydi. Fethi, üniversitede bir kızı sevdi; ismi Ceylan… Sevgili oldu, çok güzel bir ilişkileri vardı. Evlenmeyi kafaya taktı. Yüzüğü kaptı ve kapısına dayandı. Ancak o gün ağabeyi ile Ceylan’ı birlikte olurken gördü. Hayatında her şeyi değiştiren bir olaydı. Bu olaydan sonra askere yazıldı ve her şeyi geride bıraktı. Ancak isimsiz bir telefon geldi ve Fethi’nin Ceylan yarası yeniden açıldı.

Dizinin 53. bölümünde ekrana gelen Ceylan meselesiyle ilgili sahneyi Sezen Aksu’nun ‘Sorma’ isimli şarkısı eşliğinde videodan izleyebilirsiniz. Bu arada Fethi karakterini canlandıran isim Burak Sevinç, başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken bir isim.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın & Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım Genel Koordinatörü: Fatmanur Sevinç
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık
İçerik Genel Koordinatörü: Şebnem Aksoy Açıkalın
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

Burak Sevinç haberleri için

söz haberleri için