Ana sayfa Dizi Fragmanları Sol Yanım dizisinde Özge Yağız Serra, Tolga Mendi Selim ile herkesi şaşırtacak

Sol Yanım dizisinde Özge Yağız Serra, Tolga Mendi Selim ile herkesi şaşırtacak

tarafından admin

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yakında STAR TV’de seyirciyle buluşmaya hazırlanan ‘Sol Yanım’dan dördüncü tanıtım yayınlandı. Tanıtım ve afişleri ile büyük ilgi gören ve henüz yayına girmeden sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden biri haline gelen ‘Sol Yanım’ın dördüncü tanıtımında Serra ve (Özge Yağız) Selim’in (Tolga Mendi) birbirine taban tabana zıt yaşamlarından kesitler yer aldı.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’, seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak.

Sol Yanım dizisinde Özge Yağız Serra, Tolga Mendi Selim ile herkesi şaşırtacak 7

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Sol Yanım’, tesadüfler ile büyüyen bir aşkın ve geçmişten geleceğe taşınan başka aşkların hikayesini anlatacak.

Dizide başrolleri Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli paylaşıyor.

‘Sol Yanım’, yakında STAR TV ekranında izleyiciyle buluşacak.