SON DAKİKA
30 Ocak 2023 15:24

SON HABERLER

Sol Yanım dizisine öyle bir karakter geliyor ki, dengeler alt üst olacak!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV ekranlarında perşembe akşamlarının heyecanla takip edilen dizisi ‘Sol Yanım’, hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile ekranda olduğu kadar sosyal medyada da ilgi görüyor. ‘Sol Yanım’ın yedinci bölümünde kadroya usta oyuncu Gülsen Tuncer katılıyor. Tuncer daha önce birçok dizide farklı rollerde yer aldı. Son yıllarda O Hayat Benim dizisindeki Semra ile, Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Güzide karakterleri ile ünlü oyuncuyu hatırlayabilirsiniz.

Gülsen Tuncer, Selim’e aşırı düşkün babaanne Berrin karakterine hayat verecek. Selim’in doğum gününde yaşadığı şokun ardından babasıyla tartışınca, babaannesi Berrin İstanbul’a geliyor. Berrin Kutlusay karakteri dizinin hikayesindeki tüm dengeleri alt üst etmeye geliyor. Yeni bir dönemin başladığına şahitlik edeceksiniz. Perşembe akşamları yayınlanan ve düşük reytingler alan dizinin hikayesindeki bu değişimlerin reytingin artmasını sağlayıp sağlamayacağı da merakla bekleniyor.

Torunlarına düşkünlüğüyle bilinen Berrin, otoriter tavrıyla İhsan’ı dize getirecek. Selim’in düzenini bozmamak için otele yerleşmeye karar veren Berrin, burada Serra ile tanışacak. Serra’nın Selim’in sevgilisi olduğunu bilmeyen Berrin, Serra ile ufak bir sürtüşme yaşayacak.

Yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’, görkemli prodüksiyonu ile çarpıcı öyküsü ile ezberleri bozmaya hazırlanıyor. Dizinin başrolünde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman yer alıyor.

‘Sol Yanım’ her perşembe saat 20:00’de STAR TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler