SON DAKİKA
30 Ocak 2023 14:28

SON HABERLER

Son Yaz dizisinde şimdi sahip çıkma zamanı!

Fox TV ekranında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Son Yaz dizisinin 9.yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden detaylar ortaya çıktı. Hem yeni bölüm hakkındaki bilgileri hem de fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Selim, Akgün’ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün’ün hayatını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Fakat Selim görevden el çektirilmiştir, bunu başka bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün’ü artık bambaşka bir yol beklemektedir. Fakat Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara’nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Tabii bunu kendisinden nefret eden Selim’e görünmeden yapmak zorundadır.

Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır. Selim’e sahip çıkma sırası Canan’dadır. Akgün, Selim’e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi yöntemi ile çözmek isteyen Yağmur’la kesişecektir.

Yağmur zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün’ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu eyleme karşı çıkacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler