Söz 48. bölüm tanıtımı yayınlandı… Derman’ı bu kez Yavuz’un elinden kimse alamayacak!

24 Mayıs 2018 Perşembe, 21:44
Söz 48. bölüm tanıtımı yayınlandı… Derman’ı bu kez Yavuz’un elinden kimse alamayacak!
STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 28 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizinin 48. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Sezon finaline son 3 bölüm kalan dizide, heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm izleyiciyi bekliyor. Tim, yine çok zor bir operasyona gidiyor.

İşte 48. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tim, zamanla yarışıyor… Asmalar Operasyonu’nda sıkışıp kalan Tim için zorlu bir mücadele başlar. Bu mücadele hem yapılacak büyük terör eylemine dair delilleri bulmak, hem de Medusa’nın kalbini yerle bir ederek sağ salim eve dönmek içindir. Fakat Derman ve Ataşe, Asmalar’ı akla hayale gelmedik tuzaklarla donatmışlardır.

Bu tuzaklardan kurtulup Derman ve Ataşe’ye ulaşmak için Tim kimi zaman hayatlarını riske atsa da asla vazgeçmeyeceklerdir.

Derman büyük terör eylemi için hazırladığı bir gemiyi Türkiye sınırlarına yaklaşması için harekete geçirir. Geminin sınırlarımıza yaklaşması halinde büyük bir felaket ülkemizi beklemektedir. Tim artık zamanla yarışmaktadır.

Tim Asmalar’da canı pahasına mücadele ederken Bahar, Nazlı, Güler ve Su hiç beklemedikleri bir anda tehlikenin içine düşerler. Onlar için de geri sayım başlamıştır.

söz haberleri için