Söz 53. bölümden ön izleme yayınlandı… Yavuz ve Dragan arasındaki konuşma şok edecek!

01 Ekim 2018 Pazartesi, 17:29
Söz 53. bölümden ön izleme yayınlandı… Yavuz ve Dragan arasındaki konuşma şok edecek!
Bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Star TV’nin sevilen dizisi Söz’den ön izleme geldi.

Dragan’ın Yavuz’a “Babanın mezarına hiç gidiyor musun? Çiçek dikiyor musun?” sözleri Yavuz’u deli ediyor.

“Sayende şehit çocuğu oldum” diyen Yavuz’a Dragan’ın verdiği yanıt şoke edecek!

“Baban gibi yüzlercesini öldürmüşümdür. O yüzden ne babanın şehit olması, ne senin şehit çocuğu olman umrumda bile değil! Ben kendi babamı öldürdüm lan!” sözleri şok etti!

Yavuz’un verdiği yanıt ise diziye damga vuracak!

İşte o ön izleme:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yavuz ve Dragan ve karşı karşıya geliyor.

Savcı Derya’ya yapılan saldırıyı önlemek isterken yaralanan Yavuz hastanede tedavi altına alınırken, Dragan en yakın adamlarından biri olan İvan’ı hapishaneden kaçırmak için harekete geçer.

Dragan’ın, İvan’ın yeteneklerinden faydalanarak hazırladığı asıl plan Milli Güvenlik Protolü’nü ele geçirmek üzere yapılmış bir sızma projesidir. Yavuz’un iyi olduğu haberiyle rahatlayan Tim, bu projenin başarılı olmaması için hemen harekete geçer.

Savcı Derya, hayatını kurtardığı için Yavuz’a minnettardır ama onun sadece bir tamirci olmadığına dair de şüphelenmeye başlamıştır.

Tim, Dragan’ın hain planını önlemek için hapishaneden kaçırılan İvan’ın peşindedir. Ama İvan’ın yakalanmamak için yaptığı hamle timi çok zor durumda bırakacaktır.

Yavuz ise Dragan’ın gizli terör destekçileriyle Berlin’de yaptığı toplantının detaylarını öğrenmek için harekete geçer. Elde ettiği bilgileri bir an önce Turan’a ulaştırması gerekmektedir. Ama o masada konuşulanlar Dragan ve Yavuz’u burun buruna getirir.

söz haberleri için

tolga sarıtaş haberleri için