SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 14:37

SON HABERLER

Söz 60. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Yavuz’un yeni hedefi belli oldu!

12 Kasım Pazartesi akşamı Star TV ekranında Söz dizisinin 59. yeni bölümü izleyicilerle buluştu. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya ve Ece Ceşmioğlu’nun yer aldığı Söz dizisinin 59. yeni bölümünde yine heyecan dolu anlar yaşandı. Dizinin 59. bölümünün hemen ardından da önümüzdeki hafta ekrana gelecek 60. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

Videodan 19 Kasım Pazartesi akşamı Star TV’de ekrana gelecek 60. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz. Yavuz bu bölümde teröre finansman desteği sağlayan ve kara işler yapan şebekeye gözdağı vermek için cenazeye gidiyor. Nisan hanım da cenazede ve Yavuz ile karşılaşıyor… Sami ile Yavuz arasında söz düellosu yaşanıyor… Yavuz’un yeni hedefi Sami… Yeni bölümün bir hayli heyecanlı geçeceği belli oluyor.

59. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar…

Dragan, kilit adam olmayı başarabilecek mi? Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler.

Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

İlgili Haberler