SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:38

SON HABERLER

Söz 60. Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Söz 60.bölümüyle Pazartesi 20:00’de Star’da izleyicilerle 50. yeni bölümüyle buluşacak. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya ve Ece Ceşmioğlu’nun yer aldığı Söz dizisinin 19 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelecek 60. bölümünde neler olacak.

Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan 60. bölüm 1. fragmanını izleyebilirsiniz. Fragmandan yansıyanlara bakılırsa Savcı Derya, Dragan’ın istediklerini yapmak zorunda. Dragan, Derya’nın üzerine bomba bağlıyor. Derya, Savcılıktan bir belge almak zorunda bırakılıyor. Ayrıca bomba patlıyor ama Derya’ya ne olduğu meçhul. Dragan ise sevgilisini Yavuz’a veren Nisan ve adamlarını öldürüyor. Yani dizide ayrılık var.

Peki dizinin 59. ve son bölümünde neler yaşanmıştı.?

İşte detaylar…

Dragan, kilit adam olmayı başarabilecek mi? Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler.

Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

İlgili Haberler