SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:43

SON HABERLER

Söz 71. bölüm 1. fragmanı izle! Yavuz’dan büyük itiraf! Ateş ise Nazlı’ya silah çekiyor!

Söz dizisi 71. bölümünden ilk fragman yayınlandı. 25 Şubat Pazartesi akşamı izleyiclierle Show TV ekranında buluşacak olan dizinin yeni bölümünde yine aksiyon dolu sahneler var. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı Söz dizisinin yeni bölümünde Ateş ve Nazlı’nın şaşırtan karşılaşmasını izleyeceksiniz.

Hafızasını kaybeden Ateş, Dragan’ın yanında teröristlerle birlikteydi. Dragan onu bu şekilde kendi arkadaşlarına karşı kullanmak istiyor. Ateş, kendisini gören Nazlı’yı rehin alıyor. Yarbay Erdem ve Tim, Nazlı’yı kurtarmak için operasyona çıkıyor. Ateş ise silahını Nazlı’ya doğrultuyor. Nazlı’nın gözyaşı döktüğü anlar izleyicileri duygulandıracak. Yavuz ise tehlikeli bir oyun içinde ve bu oyunu kaybedebilir. Yavuz’in Derya’ya itiraflı da büyük olay olacak. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler