SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 17:46

SON HABERLER

Söz dizisi 53. bölüm fragmanında Yavuz ile Dragan’ın büyük hesaplaşması!

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Ece Ceşmioğlu gibi önemli isimleri bulunduran Söz dizisi 3. sezonunda da ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin 53. bölümü 1 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Söz dizisinin 53. bölümünde Yavuz ile Dragan’ın hesaplaşmasını izleyeceğiz. Dragan, “Baban gibi yüzlercesini öldürmüşümdür” derken, Yavuz’un yanıtı ise “Biz ölmeyiz, şehit oluruz. Siz leş olursunuz. Biz ölüme gülerek gideriz, siz tir tir titreyerek” dedi.

Söz dizisinin 53. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yavuz Tim’e Geri Dönecek mi? Yoluna Yalnız Kurt olarak devam eden Yavuz artık timdeki arkadaşlarından ve üniformasından ayrıdır. Fakat yeni kurulan Özel Yetkili Birim için Tim, Erdem ve Derya Yavuz’a ihtiyaçları olduğunu düşünmektedirler. Onu bu kararından vazgeçirmek için ikna etmeye çalışan Derya, Yavuz’a yapılan bir saldırının ortasında kalır.

Örgüt içine sızan Türk istihbaratçılarının listesini ele geçiren Dragan, Nisan’dan aldığı emirle harekete geçer. Örgütle bağlantı kurarak liste karşılığında önemli bir suikastı üstlenmelerini ister. Yavuz, Derya’yla birlikte atlattıkları saldırıdan sonra bu suikasta dair önemli bilgiler edinecektir.

Tim, listedeki istihbaratçıların hayatını kurtarmak için görevlendirilir. Liste ortaya çıkmadan yapılacak bir operasyonla istihbaratçıların hayatını kurtaracaklardır. Fakat Dragan, çoktan isimleri vermiştir. Tim operasyonun başarılı olması için zamanla yarışmak zorundadır.

Su ve Çaylak’ın düğünü için toplanan Tim, düğünde büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Ama asıl sürpriz Yavuz’un düğüne geldiği andır. Çünkü düğünde herkesi bekleyen başka bir tehlike daha vardır.

İlgili Haberler