Söz dizisi 54. yeni bölümünde Yavuz Karasu’dan Polat Alemdar taktikleri

02 Ekim 2018 Salı, 21:38
Söz dizisi 54. yeni bölümünde Yavuz Karasu’dan Polat Alemdar taktikleri
Televizyon Gazetesi Detay

Söz dizisinin 54. bölümü 8 Ekim Pazartesi günü ekrana gelen yeni bölümü merakla bekleniyor.

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Ece Ceşmioğlu ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı Söz dizisinin yeni bölümünde Dragan’ın oyunlarını izleyeceğiz.

Yavuz karakteri ise Kurtlar Vadisi’ndeki Polat Alemdar’ın taktiklerine benzer hareketleriyle dikkat çekecek.

Tek başına teröristlere karşı savaş veren Yavuz, bambaşka bir kimliğe bürünmüş durumda.

İşte 54. bölümden görüntüler:

Söz 53. bölümde neler yaşandı?

Yavuz ve Dragan ve karşı karşıya geliyor.

Savcı Derya’ya yapılan saldırıyı önlemek isterken yaralanan Yavuz hastanede tedavi altına alınırken, Dragan en yakın adamlarından biri olan İvan’ı hapishaneden kaçırmak için harekete geçer.

Dragan’ın, İvan’ın yeteneklerinden faydalanarak hazırladığı asıl plan Milli Güvenlik Protolü’nü ele geçirmek üzere yapılmış bir sızma projesidir. Yavuz’un iyi olduğu haberiyle rahatlayan Tim, bu projenin başarılı olmaması için hemen harekete geçer.

Savcı Derya, hayatını kurtardığı için Yavuz’a minnettardır ama onun sadece bir tamirci olmadığına dair de şüphelenmeye başlamıştır.

Tim, Dragan’ın hain planını önlemek için hapishaneden kaçırılan İvan’ın peşindedir. Ama İvan’ın yakalanmamak için yaptığı hamle timi çok zor durumda bırakacaktır.

Yavuz ise Dragan’ın gizli terör destekçileriyle Berlin’de yaptığı toplantının detaylarını öğrenmek için harekete geçer. Elde ettiği bilgileri bir an önce Turan’a ulaştırması gerekmektedir. Ama o masada konuşulanlar Dragan ve Yavuz’u burun buruna getirir.

deniz baysal haberleri için

söz haberleri için