SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 23:12

SON HABERLER

Söz dizisi 59. yeni bölümünde Yavuz ile Derya direniyor ama aşk başladı bile!

12 Kasım Pazartesi akşamı yani bu akşam saat 20.00’de Star TV ekranında Söz dizisinin 59. yeni bölümü izleyicilerle buluşacak. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya ve Ece Ceşmioğlu’nun yer aldığı Söz dizisinin 59. yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Dizinin yeni bölümü öncesinde heyecanı artıracak olan yeni görüntüler de yayınlanmaya devam ediyor.

Videodan 59. bölümün 2. ön izleme görüntülerini izleyebilirsiniz. Videoda Yavuz’un üst üste Savcı Derya’yı kurtardığı detayı var. İkili arasındaki konuşmalar da ilgi çekici ve aşkın aslında başladığını gösteriyor. Aşağıda ise yeni bölümde yaşanacakların detayı bulunuyor.

Dragan, kilit adam olmayı başarabilecek mi? Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler.

Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

İlgili Haberler