SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:29

SON HABERLER

Söz dizisi 70. yeni bölümde Yavuz’un şoke olduğu an!

Star TV’nin Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Söz dizisinden, nefes kesen yeni bir bölüm geliyor. 70. bölümde yine ekran başından kalkamayacaksınız. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan görüntülerde önemli mesajlar verilmişti. Son olarak da ön izleme görüntüleri paylaşıldı.

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’, 70. bölüm tamirhanenin tamemen boşaltılmış hali Yavuz’ u adeta şoke ediyor. Bomboş tamirhaneye bakan Yavuz, artık her şeyin eskisi gibi olmayacağını anılyor. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Heyecan ve aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘SÖZ’ün 70. bölüm fragmanı ekran başındakiler başta olmak üzere, dijital platformlarda ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ülkesi ve sevdikleri için gözünü kırpmadan düşmanlarıyla savaşını sürdüren Yavuz, Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulunca Linda’ya karşı harekete geçiyor.

Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Derya’yı buluşmaya ikna ederken, eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşıyor. Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlıklarını hızlandırırken, Tim karşı mücadeleye başlıyor.

Ayrıca Karabatak’ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateş’e hiç olmadığı kadar yakın buluyor.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ” 70. bölümüyle 18 Şubat Pazartesi Star TV’de…

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler