SON DAKİKA
27 Haziran 2019 02:54

SON HABERLER

Söz dizisi 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yavuz, Derya’yı vurdu! Derya öldü mü?

Söz dizisi 77. bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte… 8 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Star TV ekranına geçecek olan izleyiciler, dizinin yeni bölümünde yine aksiyonu bol bir bölüm bulacak…

Televizyon Gazetesi Detay – Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizide Fethi’nin ayrılması önceki hafta izleyiciler için sürpriz olmuştu. Yeni bölümde Derya ile Yavuz arasına atışma var. “Ben seni sevmiştim, sadece sana inanmak istedim” diyen Derya’ya yalan söylemenin pişmanlığı içindeki Yavuz, kendini affettirmeye çaba harcayacak.

Ateş ile Nazlı,Su ile Feyzullah, Derya ile Yavuz arasındaki aşk hallerinin yanı sıra Tim’in aksiyon dolu sahnelerine şahit olacaksınız.

Dizinin 77. bölüm fragmanının son bölümünde ise Yavuz, Derya’yı tek kurşun ile vuruyor..

Daha sonra ise “Deryaaaa” haykırışıyla dikkat çeken Yavuz, neden böyle bir şey yaptı? İzleyiciler o sahnelerinin arka planını çok merak etmekte…

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler