SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 18:19

SON HABERLER

Söz dizisi hayranları dikkat! Söz belgeseli youtube kanalına geliyor!

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ dizisinin özel belgeseli ‘Söz’ün Bittiği Yer’ ilk kez izleyiciyle buluşuyor.

Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Deniz Baysal, Görkem Sevindik, Burak Sevinç, Nihat Altınkaya, Meriç Aral gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin belgeseli merakla bekleniyor. Belgesel 2 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de Söz dizisi youtube kanalında paylaşılacak.

‘Söz’ün Bittiği Yer’

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi olarak 3 sezon ve 84 bölüm süren ekran macerasını noktalayan ‘SÖZ’ün, arşiv niteliğindeki ‘Söz’ün Bittiği Yer’ belgeseli görücüye çıkıyor. Yayınlandığı ilk bölüm itibariyle Türk televizyon tarihinde ilklere imza atan ‘SÖZ’ün, özel belgeselinde şimdiye kadar hiç yayınlanmamış kamera arkası ve sahne görüntüleri yer alıyor.

2 Ağustos’ta ‘SÖZ’ün YouTube kanalında yayınlanacak ‘Söz’ün Bittiği Yer’ belgeselinde; dizinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, yönetmeni, oyuncuları ve yapım ekibinin röportajları yer alıyor.

Özel olarak kurgulanan ve 84 saniyeden oluşan belgeselin jeneriği, dizinin 84 bölümden alınan birer saniyelik çok özel görüntülerden oluşuyor.

İlgili Haberler