Söz dizisini izlemek için ne kadar çok sebep var!

16 Mayıs 2018 Çarşamba, 10:11
Söz dizisini izlemek için ne kadar çok sebep var!
Söz dizisi her geçen hafta daha da güzelleşiyor!
Televizyon Gazetesi Analiz

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat’ın rol aldığı Söz dizisinin 47. yeni bölümü 21 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak.

Dizinin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

“O çok sevdikleri ülkelerini başlarına yıkacağız” sözleri bu fragmanda yaşanancak olan aksiyonu aslında anlatıyor.

Sizler de farkında mısınız, Söz dizisi her geçen hafta çok daha güzelleşiyor. Senaryonun ilmik ilmik işlenişi ve gerçeği yaklaşan sahneleriyle Söz dizisi, ekranlarda izleyicileri cezbeden çok az yapımdan birisi…

Oyuncuların artık kendilerine güvenleri de iyice geldi ve askerliği alıştılar. Bunun da etkisiyle artık dizinin aksiyon sahnelerinde daha da profesyonelleşmiş bir oyunculuk kalitesi var.

Ayrıca dizinin çekim açıları ve çekim mekanlarının da gerçeğe yaklaştırılmasıyla izleyiciler açısından doyumsuz sahneler her hafta ekranda yer alıyor.

Derman ve Büyükelçi karakterlerinin diziye katılmasıyla daha da aksiyon dolu sahneler izliyoruz.

Dizinin 47. bölümünde kızlar kaçırılıyor ve Tim, onları kurtarmak için büyük bir mücadeleye girişiyor.

İzleyiciler ise pazartesi gününün gelmesini sabırsızlıkla bekliyor.

İşte 47. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Türkiye için büyük bir tehdit haline gelen Derman, son anda gelen bir emirle rotasını tutuklu olan Ataşe’ye çevirir.

Yabancı devlet yetkililerinin dur emrine rağmen Ataşe’yi onların elinden alan Derman, büyük terör eylemi için Ataşe ile birlikte devam kararı alacaktır. Medusa Planı, artık sadece onların bildiği bir rota üzerinden yönetilmektedir.

Medusa Planı’na dair bütün bilgilerin saklandığı gizli karargâhı ortaya çıkarmak için Eylem, Avcı ve Karabatak görevlendirilir. Gece bölgeye ulaşan Eylem, Avcı ve Karabatak’ı hain bir tuzak beklemektedir. Bu tuzak Avcı’yı ölümle burun buruna getirir.

SÖZ DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bahar’la birlikte tehlikelerle dolu sürpriz bir gece geçiren Yavuz, babası Agah’ın ondan istediklerini yerine getirmek için harekete geçer. Avcı’nın hayatının tehlikede olduğu haberi gelir gelmez, Yavuz yönetimindeki Tim yola çıkarak Eylem, Avcı ve Karabatak’ı düştükleri tehlikeli durumdan çıkarmak için büyük bir mücadeleye girişir.

söz haberleri için