SON DAKİKA
3 Aralık 2022 22:11

SON HABERLER

Söz dizisinde Yavuz, TİM’e döndü ama izleyenlerin bir itirazı var!

Star TV’de dün akşam 82. bölümü yayınlanan Söz dizisinde heyecan yaratan bir gelişme yaşandı.

Uzun bir süre sonra Yavuz, TİM’e geri döndü ve görevinin başına geçti. TİM’in büyük sevinç yaşadığı bu olay sonrasında yeni bölümde Yavuz’un silah arkadaşlarına yaptığı duygusal konuşma dikkat çekti.

Televizyongazetesi/Detay – Dizinin 82. bölümünden yayınlanan yeni tanıtımda Yavuz, “Bu yola beraber çıkmıştık. Allah’a şükürler olsun, bu günü tekrar bize gösterdi. Sizinle silah arkadaşlığı yapmayı tekrar bana gösterdi” sözleriyle dikkat çekti.

Yavuz’un son nefesine kadar vatan için mücadele etmeye söz verdiği sahne, duygusal anlara sebep oldu.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın başrolünde oynadıkları dizide Yavuz, yeni görev öncesinde arkadaşlarına “Erdem komutanımızı getirmeye söz veriyor musunuz?” diye soruyor. Askerler bir ağızdan “Söz komutanım” diyerek yanıt veriyor.

Ekran başındakileri heyecanlandıran bu kararlılıktan sonra şimdi Erdem komutanı kurtarma operasyonu heyecanla bekleniyor.

Bu arada dizinin takipçilerinin itirazı ise final yapacak olmasına. Heyecanın her bölümde artmaya başladığı dizinin bitmesini kabul etmek istemiyor izleyiciler. Sosyal medyada da bu konuda yorumlar yapıyorlar.

Yavuz’un TİM’e dönmesi, izleyiciler arasında da büyük heyecan ve sevinç yarattı. Ancak “Kopuk ve Turan Usta ne olacak?” diye de sormadan edemiyorlar.

Finale kısa bir süre kala Söz dizisinde heyecan doruğa çıkmaya devam edecek.

İşte Söz 82. bölümden ön izleme:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yavuz ve Tim, İstanbul’u bekleyen büyük saldırıyı engelleyebilecek mi?

İstanbul’u bekleyen büyük tehlikenin gerçekleşmesini engellemek için Tim ve Yavuz iki koldan cansiperane bir şekilde zamana karşı zorlu bir mücadeleye girişirler.

Tim şehirdeki diğer saldırganların peşindeyken, Yavuz da Turan’ın yardımıyla eş zamanlı terör saldırılarının planlayan yapan organizatörün tepesine çöker.

Dost, İstanbul’un yıkım planı için Linda’ya talimat verir. Linda da şehrin çeşitli yerlerinde emir bekleyen saldırganları harekete geçirerek büyük planı devreye sokar.

İstanbul’daki terör saldırılarının yarattığı karmaşa dinmemişken bir başka karmaşa patlak verir. Nazlı babası Erdem’den haber alamayınca panikler. Ardından Tim de olayın içine dahil olunca Erdem’in Dost tarafından kaçırıldığı ortaya çıkar.

Komutanlarını kurtarmak için sabırsızlanan Tim’in çıkacakları kurtarma operasyonu öncesinde başlarına yeni bir komutanın geçeceği haberini alırlar. Bu yeni komutan Tim ve harekât merkezindekiler için büyük bir sürpriz olacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler