SON DAKİKA
17 Haziran 2019 01:37

SON HABERLER

Söz dizisinde, Yavuz’un Derya’yı vurduğu o sahnede başka bir durum var!

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları Söz dizisinin bu akşam 77. bölümü ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümünden yayınlanan 2. tanıtımda, izleyenleri şoke eden bir sahne yayınlandı.

Televizyongazetesi/Detay

İlk etapta Yavuz’un Derya’yı vurduğu izlenimi yaratan sahneyi dikkatli izleyenler, aslında Derya’yı başka birinin vurduğu ve Yavuz’un da o kişiye ateş ettiği anlaşılıyor.

Derya’nın hem kolundan hem de karnından vurulması üzerine ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu.

Sosyal medyada yorum yapan izleyenler, Derya ölürse, Yavuz’un yeniden yalnız kalacağı düşüncesinden dolayı pek de mutlu olmadı. Kimse böyle bir son beklemese de bir ters köşe olma ihtimali dillendiriliyor.

Bu akşam yeni bölümü ekrana gelecek olan dizide heyecanlı gelişmeler izleyenleri bekliyor.

Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır. Mesleğinden atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Derya için bu olay zor günlerin başlangıcı olacaktır.

Melisa’nın Cahit tarafından tutsak edildiğini öğrenen Keşanlı Eylem’in de yardımıyla Melisa’nın tutulduğu yeri öğrenir. Kardeşleriyle birlikte sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçer.

Derya’yı düşürdüğü zor durumdan kurtarmak isteyen Yavuz, aynı zamanda El Muğdar’ı geri almak için çabalayan Linda’nın hain planı ile karşı karşıyadır.

Kurulacak terör devleti için ilk somut adım olarak Türkiye sınırına yakın bir bölgede düzenlenen tören canlı olarak tüm dünya medyasında yayınlanır. Sınırımıza yakın bölgede çekilen sözde devlet ait bayrağı indirmek için Tim süratle harekete geçer.

Linda’nın tehditleri üzerine Yavuz Derya’nın hayatının tehlikede olduğunu anlayıp canla başla Derya’ya ulaşmaya çalışır. Bu sırada Derya da Linda’nın kendisi için gönderdiği tetikçi ile gerilim dolu bir yolculuğa çıkar.

İlgili Haberler