SON DAKİKA
17 Haziran 2019 10:42

SON HABERLER

Söz dizisinden çarpıcı tanıtım: Bir şehidimiz var!

Star TV’de Pazartesi akşamı 74. bölümü yayınlanacak olan Söz dizisinin yeni bölümünde üzücü anlar yaşanacak.

Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde bir isim şehit olacak ama kim olduğu belli değil.

Tanıtımda duygusal anların yaşanacağı dizide beklenmedik bir gelişme ile Tim’deki askerlerden birinin şehit olacağı haberi veriliyor.

Tim’in askerlerinin resimleri tek tek ekrana gelirken ‘Bir şehidimiz var’ yazısı ekranda kalıyor.

Bu durumda hangi ismin şehit olacağı da büyük merak konusu oldu.

İşte Söz dizisinin o çarpıcı tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Turan ustanın başına gelenlerin ardından Yavuz olanların hesabını sormak için Linda’nın peşine düşer.

Karabatak tarafından tuzağa düşürülen Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele verirler. Bu sırada beklemedikleri bir destekçileri olacaktır.

Linda’nın bir restoranda yabancı ülke Konsolosu ile birlikte olduğunu öğrenen Yavuz masada konuşulanları öğrenmek için beklemeye başlar. Burada alçakça terör eylemlerinin planlanmakta olduğunu anlayacaktır.

Tim ülkeye sokulan tahrip gücü yüksek yüklü miktar patlayıcı ihbarıyla harekete geçer. Ama yaşanan gelişmeler sonunda Tim bu alçakça saldırıyı önlemek için bomba yüklü araç ile tehlikeli bir yolculuğu başlar.

Linda ve Konsolosun hain bir plan için ortaklaşa çalıştığını öğrenen Yavuz restoran çıkışı takibe başlar. Yavuz’u atlatmanın tek yolu olarak Konsolosluğa sığınmak olduğunu bilen Linda planını uygular. Yavuz Konsolosluğa girmenin savaş sebebi olduğunu bilse de Linda’yı almak için başka çaresi yoktur…

İlgili Haberler