Söz dizisine 3. sürpriz karakter de İsimsizler’den geldi!

06 Eylül 2018 Perşembe, 18:53
Söz dizisine 3. sürpriz karakter de İsimsizler’den geldi!
Televizyongazetesi
Star TV ekranlarında 2 sezondur büyük heyecanla izlenen Söz dizisinin yeni sezon öncesi sürprizleri bitmek bilmiyor!

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’ün oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha dahil oldu.

Yeni sezonda oyuncu kadrosunda birbirinden sürpriz isimleri dahil eden Söz’e önce Sarp Akkaya’nın geldiği öğrenilmişti. Akkaya’nın son derece önemli ve sıra dışı bir karaktere hayat vereceği ifade edildi.

Başarılı oyuncu Sarp Akkaya’nın canlandıracağı Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ’, dizisine daha sonra uzun yıllardır ekranda olmayan Mine Çayıroğlu’nun katıldığı gündeme geldi.

Çok küçük yaşlarda oyunculuğa başlayan ve ekranın unutulmaz dizilerinden Çalıkuşu’nda oynayarak kariyerine başlayan Mine Çayıroğlu da ters köşe bir rolle yeni sezonda Söz’de olacak.

Son haber ise İsimsizler dizisinde oynayan bir oyuncunun da transferi oldu. Medyatava’dan Birsen Altuntaş, İsimsizler’de Kor Yakup’u oynayan Usta oyuncu Atsız Karaduman’ın da Söz’ün kadrosuna dahil olduğunu bildirdi.

mine çayıroğlu haberleri için

SARP AKKAYA haberleri için