Ana sayfa Dizi Fragmanları Star TV dizisi eğlenceli bir finalle geliyor!

Star TV dizisi eğlenceli bir finalle geliyor!

tarafından ker_def

Mutluluk İçin Söylenen Son Yalan, Son Oyun! Star ekranlarında yayınlanan Koliba Film imzalı ‘Kazara Aşk’, final bölümüyle perşembe günü ekrana geliyor. Başrollerinde; Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in yer aldığı ‘Kazara Aşk’ son kez hayranları ile buluşacak.

Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun üstlendiği ‘Kazara Aşk’ın yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise; Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Dizinin düşük giden reytingleri nedeniyle kanal yönetimi geçtiğimiz hafta final kararı aldı.

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk’ta, Ümit Kantarcılar ‘Civan’, Sude Zülal Güler ise ‘Şimal’ karakteri son kez izleyicilerle buluşacak. Dizinin final bölümü çok eğlenceli geçecek.

Star TV dizisi eğlenceli bir finalle geliyor! 7

13. Bölüm Konusu şöyle: Şimal’in de kendisine aşık olduğunu öğrenen Civan, önceden aldığı bütün kararları unutur. Artık tek bir amacı vardır; Şimal’le evlenmek… Şimal gerçekleri öğrenmeden onunla resmen evlenmek için bir plan yapar. Tahsin ise bu durumdan son derece rahatsızdır. Ancak Şimal’in Civan’dan boşanmak istememesi onun da elini kolunu bağlamıştır.

Civan’ı en azından Şimal’e karşı dürüst olmaya ikna etmeye çalışır. Civan, içten içe ona hak verse de, gerçekleri itiraf ederse Şimal’i kaybedeceğinden korkuyordur. Bu yüzden Şimal’e her şeyi anlatmaya cesaret edemez. Hem ona göre bu mutlulukları için söylediği son yalan, oynadığı son oyun olacaktır.

Civan’ın değiştiğine, yalanlarla dolu bir hayatı geride bırakacaklarına inanan Şimal ise kendini onunla mutlu bir gelecek hayaline kaptırmıştır. Ancak ne o ne de Civan, çok yakınlarında birinin Nazlı ile ilgili gerçeği öğrendiğinden haberdardır…

Civan, Şimal’in gerçekleri duymasını engelleyip onunla evlenebilecek mi? Civan ve Şimal’in aşkı, söylenen yalanları, oynanan oyunları aşmayı başarıp yalansız, mutlu bir sona ulaşabilecek mi?