SON DAKİKA
2 Aralık 2022 16:40

SON HABERLER

Şükrü Özyıldız, Demet Özdemir ile yeniden çalışmak istiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, geçen sezon büyük bir beklenti ile yayına başlayan Akıncı isimli dizide başrolde yer aldı. Dizi 20. bölümü ile birlikte sezon finali yaptı ama devam etmesi beklenen projeden ses yok.

Şükrü Özyıldız yaptığı açıklamada dizinin devam edeceğini ve senaryonun yeniden düzenleneceğini söylemişti. Ancak sonrasında Akıncı dizisinde hiç haber gelmedi. Oyuncu yaz döneminde Aşk Taktikleri isimli sinema filminde Demet Özdemir ile de başrolde buluştu…

GQ’nun düzenlediği Men Of The Year 2021 ödül törenine katılan Şükrü Özyıldız, her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Oyuncu, bazı projeleri olduğunu ve yakında bilgi vereceğini söyledi.

Demet Özdemir ile ilgili soru üzerine Şükrü Özyıldız, “Onunla çalışmak çok keyifliydi. Umarım tekrardan çalışırız. Çok da güzel bir şey olduğunu biliyorum. Seyirci ile buluşması için sabırsızım” diye konuştu.

Demet Özdemir ile yeniden çalışmak istediğini belirterek oyuncu, eski partneri hakkında güzel ifadeleriyle sosyal medyayı da etkiledi.

Alice Harikalar Diyarında isimli müzikli oyunda da rol alan oyuncu, pandemi nedeniyle ara veren projenin de ileride devam edeceğini söyledi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler