SON DAKİKA
28 Haziran 2022 11:50

SON HABERLER

Süslü Korkuluk, 4 yıl sonra bir ünlü güzeli setlere dönmeye ikna etti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gülperi dizisinin Şeyma’sı Ece Sükan bomba gibi dizide kendine rol kaptı! 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ece Sükan, modellik kariyerinin yanı sıra oyunculuk sınavları da veren bir isim… Ece Sükan 2004 yılında 24 Saat isimli diziyle setlerde yer almış ardından da 2006 yılında Haziran Gecesi isimli sevilen dizide Dennis karakteri ile dikkatleri çekmişti.

Aşk Yakar isimli dizideki Belda karakterinin ardından uzun yıllar sonra 2018 yılında Gülperi dizisiyle yeniden ekranlara dönen oyuncu, yine özel bir projeden teklif aldığı için tekrar setlere dönmeye ikna oldu.

Süslü Korkuluk isimli yeni dizinin kadrosuna katılan Ece Sükan; Çağatay Ulusoy, Olgun Şimşek, Esra Bilgiç, Salih Bademci gibi önemli isimlerle bir arada bulunacak. Stil danışmanlığı da yapan Ece Sükan, dizide de Peyami karakterinin yardımcısı Suzi olarak izleyici karşısına çıkacak. Çağatay Ulusoy ile Ece Sükan ikilisi dizide birçok sahnede bir arada olacak.

Ece Sükan, 4 yıl aradan sonra yeniden dizi setlerine böyle önemli bir proje ile dönerek dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Netflix’te yayınlanacak olan dizinin kadrosuna en son Engin Şenkan katılmıştı. Okuma provaları devam eden dizinin yönetmeni Cem Karcı. Dizini ekibinin çok yakın bir zaman içinde sete çıkması bekleniyor.

Ece Sükan, en son yer aldığı Gülperi dizisinde de etkili bir karaktere hayat vermiş ve iyi performansıyla akıllarda kalmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler