SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 02:27

SON HABERLER

Takım oyununda yarışacak 3 takım belirlendi | MasterChef Türkiye | Final Haftası

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında dün eleme heyecanı vardı. MasterChef’te oynanan 3’lü kaptanlık yarışının ardından bu akşam en iyi kaptanlık görevini üstlenen ve takımına en iyi yemekleri çıkartan isim Uğur oldu. Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

Böylelikle şeflerin verdiği kararla Uğur ilk finalist olma şansını yakaladı.

Eleme etabına kalan isimlerse Kerem ve Burcu oldu. İki isim arasındaki çekişmeli mücadelenin ardından yarışmaya veda eden isim Burcu oldu.

23 Aralık Pazar günü yarışacak finalistler Uğur ve Kerem oldu. Finalde birinci gelen kişi MasterChef olacak ve büyük ödülü kazanacak.

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler