Ana sayfa Dizi Haberleri Taner Ölmez için Mucize Doktor dizisi tam bir mucize oldu!

Taner Ölmez için Mucize Doktor dizisi tam bir mucize oldu!

tarafından ker_def

TÜRSAK Vakfı YouTube kanalında sinemaseverlerle buluşan “Senaryo Sohbetleri” programının dördüncü konuğu senarist Pınar Bulut’tu, sürpriz konuğu ise Taner Ölmez oldu.

Ezel, Mucize Doktor ve İkimizin Yerine gibi başarılı projelerin senaristi Pınar Bulut, “Senaryo Sohbetleri” programının dördüncü konuğu oldu. Mucize Doktor dizisi ile efsaneleşen oyuncu Taner Ölmez de program sırasında canlı yayına katılan sürpriz isimdi.

Pınar Bulut, programın moderatörlüğünü yapan yönetmen Bora Talat Oyacı’nın sorularının yanı sıra takipçilerin sosyal medya ve YouTube üzerinden sordukları soruları cevapladı.

“İşimin en sevdiğim yanlarından biri karakterler üzerinde çalışmak. Karakteri güçlü bir şekilde kurunca ortaya çıkan dizi veya film de çok güçlü oluyor” diyen Pınar Bulut’un senaristliğini yaptığı “Mucize Doktor” dizisinde başrol karakteri Ali Vefa’ya hayat veren oyuncu Taner Ölmez de canlı yayına katıldı.

Ölmez, senarist Pınar Bulut’un daha önce yazdığı bir kısa film senaryosundan etkilenerek bu dizide rol almak istediğini vurguladı ve ekledi: “Dizi benim açımdan adı gibi bir mucize. Evrende böyle bir şeyin dolaşıp bana gelmesi beni çok sevindirdi. Ali Vefa ile bir gün karşılaşsam ona uzun uzun bakar ve sarılırdım”.

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz: