SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 04:44

SON HABERLER

Tatlı Bela 26 Haziran Çarşamba 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Tatlı Bela dizisi 21. yeni bölümüyle 26 Haziran Çarşamba akşamı Kanal 7 ekranındaki yerini almaya devam edecek. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte… Videodan 21. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.
Astha gelenekleri reddettiği için kefaret orucu tutmak zorunda kalır. Shlok ise Anjali’ye bu yüzden kızar. Shlok Astha’ya balayı için hazırlık yapmasını söyler. Astha balayına gitmemek için dirense de Shlok onu engeller.

Astha, Agnihotri ailesinin geleneklerine karşı çıktığı için Anjali tarafından cezalandırılır. Kefaret orucu tutmak zorunda kalan Astha’ya aynı zamanda ev işleriyle de ilgilenirken yorgun düşer. Shlok, Astha’yı sürekli babasıyla tehdit ederek onu zor duruma düşürür. Herkesin içerisinde bayılan Astha, Shlok ve Anjali arasında gerginlik çıkmasına neden olur.

Herkesin içinde küçük düşen Anjali Astha’ya karşı iyice öfkelenir. Shlok balayına gitmek için Astha’ya hazırlanmasını söyler. Astha ise Shlok’la yalnız kalmak istemez. Öte yandan Abhay Shlok’u tuzağa düşürmek için Sojal ile iş birliği yapmaya karar verir.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela Kanal 7 ekranlarında.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

İlgili Haberler