SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 23:22

SON HABERLER

Tatlı Bela 3 Temmuz Çarşamba 28. Bölüm Fragmanı İzle

Tatlı Bela dizisi 28. bölümüyle 3 Temmuz çarşamba akşam izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Tatlı Bela 28. Yeni bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela dizisi Kanal 7 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmakta.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

İlgili Haberler