Ana sayfa Dizi Fragmanları Tek Yürek 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yiğit adeta piyango vurdu!

Tek Yürek 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yiğit adeta piyango vurdu!

tarafından ker_def

Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar gibi önemli isimleri buluşturan Tek Yürek dizisi 23 Mayıs Perşembe günü saat 20.30’da izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak. 23 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan Tek Yürek dizisinin 15. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

15. bölümde neler olacak? Dizide hem heyecan hem aşk hem aksiyon bir arada olacak. Yeni bölümde aşk sahnelerini bol bol bulacaksınız. Yiğit’e Kanada’dan bir fırsat çıktı ama kabul edecek mi?

Yiğit, Sait’in birlikte çalıştığı, büyük adamın peşinde. Ancak bilmiyor ki, bu kişi çok yakınında ve onu gözetliyor. “Bırak bu işin peşini Yiğit. Bu sorunun cevabı canını çok yakar” uyarısı da Yiğit’i durdurmaya yetmeyecek. Ekip doping testi sorunu yaşayacak.

Tek Yürek 14.Bölümünde neler olmuştu?

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in on üçüncü bölümü şöyle;

Sonunda olayların perde arkasındaki adamla yüz yüze gelen Halit şaşkındır. Karşısındaki gençlik yıllarından beri görmediği arkadaşı Ekrem’dir. Ekrem takımla ilgili asıl niyetini Halit’ten gizler. Bu sırada Yiğit ve ekip de baskına çiftliğe gelirler. Halit ekibi, meseleyi çözdüğüne ikna etse de, kendisi Ekrem’in anlattıklarına pek inanmamaktadır.

Olayın peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Ameliyat sırasında çeşitli komplikasyonlar çıksa da, Oğuzhan hayata Şenay hemşirenin eliyle tutunmuştur. Haberi alan ekip sevinç içindeyken, arkalarından yapılan hain plandan haberleri yoktur. Bir yanda maçlar devam ederken, aldığı kötü haber Yiğit’in dünyasını başına yıkar.

Osman kaçırılmıştır, kardeşinin hayatına karşılık istenen şey ise, ellerinde bile olmayan minyatürdür. Ekip Yiğit’i yalnız bırakmaz, bu defa da Osman’ın hayatı için mücadele edeceklerdir… Ancak hem ekip, hem de olanları öğrenip harekete geçen Halit Osman’ı kurtarmaya çalışacaktır.