SON DAKİKA
26 Mayıs 2019 20:54

SON HABERLER

Tek Yürek 6. Bölüm Fragmanı İzle!

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in oynadıkları Tek Yürek dizisinin 5. bölümü 14 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranında izleyicilerle buluştu.

Farklı konusu ve başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmekte olan Tek Yürek dizisinin 6. bölümü ise 21 Mart Perşembe günü ekranlardaki yerini alacak. Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Tek Yürek dizisinin 5. bölümünde neler yaşandı?

Lisansı askıya alınan Halit’i, Murat başkanın desteğiyle buz hokeyi sezonu açılış organizasyonunda tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Ekibin hayatında ise olaylar bitmek bilmez… Yiğit’in itirafı karşısında Deniz’in tepkisi ne olacaktır? Oğuzhan’lara yerleşen Fatma’nın planları beklemediği anda ortaya çıkacaktır.

Yusuf, Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Mazlum ise, hayatına yön verecek tavsiyeleri hiç tahmin etmediği birinden alacaktır. Umut’un aldığı sessiz telefonlar, Sait’in hiç hoşuna gitmez. Bu konuda önlem alacaktır.

Halit Hoca, takımı çalıştırmaya devam ederken, herkese gönderilen bir video ortalığı karıştırır. Şüphe tohumları ekilmiştir bir kere. Halit eşinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Asude Hanım hesap sorar, çocuklar ise şoktadır. Sait için bu bulunmaz fırsattır, harekete geçmekte gecikmez.

Halit’in ne yapıp edip kendini temize çıkarması ve videoyu gönderen kişiyi bulması gerekmektedir.

İlgili Haberler