SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 17:04

SON HABERLER

Tek Yürek dizisi finale giderken beklenmeyen gelişme!

Televizyongazetesi/Detay – Perşembe akşamları TRT1 ekranında yayınlanan Tek Yürek dizisi, 18 Temmuz akşamı 21. bölümüyle ekrana gelecek.

23. bölümde final yapacak olan dizinin hikayesinde finale 2 bölüm kala heyecanlı anlar yaşanacak.

Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat ve Kaan Altay Köprülü’nün oynadıkları dizinin yeni bölümünde İlknur ve Halit’in evlenme kararını duyan Sait sinir krizi geçiriyor.

Nikahın olmaması için elinden geleni ardına koymayan Sait, son olarak Deniz’i kaçırıyor.

İlknur nikah günü gelinlikle evlilik dairesinde beklerken Halit aldığı telefonla büyük şoka uğruyor.

Sait, İlknur ile evlenmemesi karşılığında kızını teslim edeceğini söyleyerek onu tehdit ediyor.

İlknur ise nikah masasında tek başına kalıyor ve olanları bilmeden büyük bir hüsran yaşıyor.

Bu arada Ozan da aldığı haberle büyük bir şoka uğruyor. Bir bebeği olacağını sanırken, Dördüzlerin geldiğini öğreniyor.

İşte Tek Yürek 21. bölüm tanıtımı:

Tek Yürek dizisinin 11 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan 20.bölümünde neler yaşanmıştı?

İzmir’e doğru yola çıkan ekip, turnuvanın İstanbul’a alındığı aldığı haberi üzerine geri döner. Deniz hala Yiğit’e kırgın olduğu halde ona bir şans daha tanımaya karar vermiştir. Bu arada Kanada’dan gelen müjdeli haber Deniz’i çok mutlu eder, ancak Yiğit gitmek konusunda onun kadar heyecanlı değildir.

Turnuvanın ilk maçı gelip çatar. İki rakip karşı karşıya gelmenin şaşkınlığı içindedir. Kozlarını hokeyde paylaşmak için piste çıkarlar ama maç büyük bir kavgaya dönüşür ve turnuvadan diskalifiye olurlar.

Öte yandan maçı seyretmeye gelen Melda, yangından kurtardığı Deniz’i görünce, takip eder; yangının arkasındaki sırrı çözmeye kararlıdır. Melda Deniz’le yüzleşir, buna kulak misafiri olan Halit çok öfkelenir. Yiğit, Deniz’in hayatını tehlikeye atarak çizgiyi aşmıştır.

Akif hiç ummadığı bir anda hayatının aşkı ile karşılaşırken, Halit artık İlknur’a olan duygularından emindir. Sıra çocukları ve Yusuf’la konuşmaya gelmiştir, onlardan alacağı cevap, İlknur’a yapacağı teklif için son adımdır.

İlgili Haberler