SON DAKİKA
2 Temmuz 2022 11:53

SON HABERLER

Teşkilat dizisinde erken gelen ayrılık, Roza karakteriyle Lara Domaç’a vurdu

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Teşkilat dizisinde ilk ayrılık geldi. Yeni sezonda kadroya dahil olan güzel oyuncu Lara Domaç, canlandırdığı Roza karakterinin ölümüyle diziye erken veda etti.

Hatırlayacağınız gibi Pazar günleri yayınlanan Teşkilat dizisinin 29. bölümünde Yıldırım’ın oyununu bozmak için ekip Berlin’e gitmiş, Yıldırım büyük bir çatışmanın içinde kalmış ve kızı Roza o çatışma sırasında Boran tarafından atılan bir kaza kurşunuyla ağır yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Roza’dan kötü haber geldi.

Beklenmeyen bu ayrılık karşısında şaşkına dönen Teşkilat hayranları yeni bölümlerde evlat acısı çeken Yıldırım’ın kirli planlarını izleyecekler. Güçlü ve başarılı oyuncu kadrosundan oluşan Teşkilat dizisi yeni sezonda da fırtınalar estirirken ilk ayrılık haberi dizinin hayranlarını şoka uğrattı. Lara Domaç, senaryo gereği yaşadığı ayrılığı sosyal medyada babası Yıldırım’ı canlandıran Gürkan Uygun’un alnından öptüğü fotoğraf ve “Deli kızım.. hoşça kal🍀 #Teşkilat” notuyla paylaştı.

Dizi, tüm kişiler reyting sıralamasında birinci olsa da AB ve ABC1’de Survivor’ın etkisiyle Yargı’nın gerisinde kaldı. Dizinin son hbölümlerde reytinglerde yaşadığı düşüş pek de iyi görünmüyor.

1999 doğumlu Lara Domaç, 2019 yılında katıldığı Sinema Güzeli Yarışması’nda Türkiye üçüncüsü oldu. Tümay Özokur Akademi’de kamera önü oyunculuk eğitimi alan Domaç ilk kez 2012 yılında Cheetos Elektrik reklam filmiyle ekran karşısına geçti. Aynı yıl 20 Dakika ile geçen yıl çekimleri tamamlanan ve Exxen internet platformunda yayınlanması planlanan Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizinde rol aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler