Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisinde önemli kararlar peş peşe geldi!

Teşkilat dizisinde önemli kararlar peş peşe geldi!

tarafından ker_def

Pazar akşamlarının sevilen dizilerinden Teşkilat, 2 Mayıs günü izleyicileri yine heyecanlı bir yolculuğa çıkartacak. Saat 20.30’da başlayacak olan dizinin yeni bölümünde önemli kararların peş peşe alındığına şahit olacaksınız. Ceren yeni karar çerçevesinde ekibi deşifre etmenin peşine düştü. Fadi’de yeni kararı ile çok şaşırtacak. Peki yeni bölümde neler mi olacak?

TRT 1’in Pazar akşamlarına damga vuran ve soluk soluğa izlenen dizisi “Teşkilat ”, 2 Mayıs Pazar akşamı saat 20.30’da dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek. Reytinglerin zirvesinden inmeyen “Teşkilat”ın yeni bölümünde; Fadi, Serdar ve Zehra’nın peşine düşüyor…

Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a mecburi iniş yapılır. Bu durum krizin büyümesine neden olur çünkü Kasım’ın Yunanistan’a giriş yasağı vardır. Diğer yanda ekibin diğer üyeleri Ceren’i takip ederken fotoğrafları çekilir.

FADİ YEĞENİNİ ORTADAN KALDIRMAK İSTİYOR

Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene kadar havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı taşıyan uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini engellemek için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan yardım ister.

Teşkilat dizisinde önemli kararlar peş peşe geldi! 9

CEREN’İN YENİ GÖREVİ EKİBİ DEŞİFRE ETMEK

Ekip fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren’in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren’e yeni görevini ileterek Serdar’ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister.

Teşkilat dizisinde önemli kararlar peş peşe geldi! 10

SERDAR VE ZEHRA’NIN ZORLU KAÇIŞ PLANI

Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir an önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos’un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan’dan çıkmak için zorlu bir kaçış planı uygulamaya konur.

Teşkilat dizisinde önemli kararlar peş peşe geldi! 11

Teşkilat 2 Mayıs pazar akşamı yeni bölümüyle saat 20.30’da TRT 1’de…

Yönetmen : Ketche Hakan Kırvavaç

Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yapım : TIMS&B Productions

Senaryo : Teşkilat Yazı Grubu

Müzik : Atakan Ilgazdağ

Görüntü Yönetmeni : Aras Demiray

Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl