SON DAKİKA
19 Haziran 2019 22:02

SON HABERLER

The Handmaid’s Tale 3. sezon için sayılı saatler kaldı! Nereden izleyebilirsiniz?

2017 yılının en çok konuşulan dizileri arasında yer alan The Handmaid’s Tale dizisinin 3. sezonu heyecanla bekleniyordu.

Dizinin yeni sezon ilk bölümünün yayınlanmasına saatler kald! Türkiye’den diziyi izlemek isteyenler, dijital platform BluTV’den takip edebilirler.

İlk iki sezonun tamamı yayındayken, 3. sezonun ilk 3 bölümünü de yine BluTV’den izleyebilirsiniz. BluTV’den yapılan açıklamada, 6 Haziran tarihinde dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmaya başlanacağı açıklanmıştı.

Margaret Atwood’un ödüllü ve çok satan “Damızlık Kızın Öyküsü” isimli romanından uyarlanan drama dizisi, Amerika Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor.Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir.

Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Hizmetçi kadınlar bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmıştır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

The Handmaid’s Tale 3. sezon fragmanı:

İlgili Haberler