SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 21:47

SON HABERLER

The Handmaid’s Tale heyecanlı beşinci sezonuyla Blu TV’de

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, tüm dünyada büyük yankı uyandıran birçok dalda ödül kazanan dizi ‘The Handmaid’s Tale’in beşinci sezonu için geri sayıma başladı.

Türkiye’deki hayranlarıyla BluTV’de buluşacak olan The Handmaid’s Tale yine çok konuşulacak bir sezona imza atmaya hazırlanıyor.

Margaret Atwood’un ödüllü ve çok satan romanından uyarlanan drama dizisi, Amerika Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor.

Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır.

Hizmetçi kadınlar bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için cinsel köle olmaya zorlanmıştır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler