SON DAKİKA
29 Ocak 2023 11:17

SON HABERLER

The Late Late Show with James Corden Yeni Bölümüyle FX Ekranlarında

Talk-show dünyasının süper yıldızı James Corden’ın sunduğu “The Late Late Show with James Corden” dünyaca ünlü şarkıcı Ed Sheeran’ı ağırladığı yeni bölümüyle 30 Haziran Çarşamba gecesi saat 00.00’da FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

The Late Late Show with James Corden, birbirinden ünlü konukları, zeki esprileri ve kahkaha dolu skeçleriyle FX ekranlarında devam ediyor. Programın yeni bölümünde dört kez Grammy ödülü alan dünya çapında ünlü şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı olan Ed Sheeran konuk oluyor. Ünlü şarkıcı Ed Sheeran yeni single’ı Bad Habits’i muhteşem perfomansıyla ilk kez televizyon ekranlarında The Late Late Show with James Corden programında seslendiriyor.

“The Late Late Show with James Corden” ünlü şarkıcı Ed Sheeran’ı ağırladığı yeni bölümüyle 30 Haziran Çarşamba gecesi saat 00.00’da FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler