Ana sayfa TV Programları The Taste Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu, 2. sezon çekimleri başlıyor!

The Taste Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu, 2. sezon çekimleri başlıyor!

tarafından ker_def

Provizyon Medya’nın yapımcılığını ve Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunu üstlendiği “The Taste Türkiye” yarışması, geçtiğimiz akşam FOX izleyicisi karşısında sezon finali yaptı.

LEZZET MARATONU SONA ERDİ!

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce’nin jüri koltuğunda oturduğu ve 12 yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği “The Taste Türkiye”nin ilk sezonu, 12 haftalık mücadelenin ardından 29 Temmuz Pazartesi günü sona erdi.

Yarışmacılar 12 hafta boyunca Siemens’in yenilikçi ve teknolojik ankastre ürünleri ile hazırladıkları lezzetli yemekleri jüriye beğendirmeye çalışarak, kıyasıya yarıştılar.

Birbirinden yetenekli şef adaylarını elerken zorlanan jüri üyeleri, Rafet İnce’nin takımında yer alan Eren Babataş ve Ali Ronay’ın takımında yer alan Muhittin Fidan’ı finalde karşı karşıya getirdi.

Zorlu mücadelenin ardından Ali Ronay’ın takımında yer alan Muhittin Fidan, “The Taste Türkiye Şampiyonu” unvanının, büyük para ödülünün ve FOX Networks Group’a bağlı kanallardan birinde kendine ait yemek programı sunma şansının sahibi oldu.

Mutluluğu yüzünden okunan Fidan duygularını “Program boyunca kendimi kanıtladığımı düşünüyorum ve şimdi şeflerimin desteği ile hak ettiğim bu değerli ödülü, ailem ve tüm sevdiklerim için alıyorum.” diyerek dile getirdi.

Gecenin sonunda Şemsa Şef ile Rafet Usta, Ali Ronay ile Muhittin’e kupalarını da takdim etti.

İKİNCİ SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR!

Sevilen yarışma programı “The Taste Türkiye”nin 2. sezon çekimleri çok yakında başlayacak ve yeni sezonda da yeniden FOX izleyicisiyle buluşacak.