Ana sayfa Dizi Haberleri Timuçin Esen’in hayranlarını çok üzen ayrılık kararı!

Timuçin Esen’in hayranlarını çok üzen ayrılık kararı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1’nin dijital kanalı için hazırlanan Mevlana isimli dizi için büyük bir prodüksiyon gerçekleştirildi. Timuçin Esen’in de dizinin başrolünde yer alacağı biliniyordu.

Ancak son gelişmeler ünlü oyuncunun hayranlarını bir hayli üzecek. Hekimoğlu isimli dizide çok başarılı bir performans sergileyen Timuçin Esen ile Mevlana dizisi için anlaşıldığı biliniyordu. Ancak oyuncunun ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre başrolde Timuçin Esen olmayacak. Dizinin başrolünde kimin olacağına yönelik herhangi bir bilgi bulunmuyor.

TRT’nin yeni dijital kanalı için büyük titizlikle hazırlanan Mevlana dizisinin çekimlerinin ise yakın bir zaman içinde başlaması bekleniyor.

Konya’da oluşturulan platoyu daha önce ziyaret ettiği belirtilen Timuçin Esen’in, pozitif düşüncelerle ayrıldığına yönelik bilgiler paylaşılmıştı. Anlaşılan ünlü oyuncu bir anlaşmazlık yaşamış olmalı ki, diziden ayrılma kararı aldı. Şimdi Mevlana dizisi için yeni bir başrol erkek oyuncusunun bulunması gerekiyor.