SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 21:39

SON HABERLER

Tozkoparan 25. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT1 ekranında artık Pazartesi akşamları izleyici ile buluşmakta olan Tozkoparan dizisinin 24. bölümü 24 Haziran akşamı ekrandaki yerini aldı. Dizinin yeni bölümü ise 1 Temmuz Pazar günü yayınlanacak. Tozkoparan 25. bölümden ilk görüntüler ortaya çıktı. Videodan yeni bölümden görüntüleri izleyebilirsiniz.

Tozkoparan dizisinde Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı gibi isimler yer almakta… Sıra dışı ve macera dolu hikayesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan dizisinin 24. bölümünde neler yaşandığına bir göz atalım.

Elif’in ormanda kaybolduğu haberi kamptaki herkesi telaşlandırmıştır. Mavi Ay ve Karayel, aralarında işbirliği yaparak Elif’i aramaya koyulurlar. Mete ile girdiği her mücadeleyi kazanma arzusuyla yanıp tutuşan Sinan ise Elif’i herkesten önce bulmak adına bu arama çalışmalarını bir mücadeleye çevirecektir.

Ormanda yolunu kaybeden Mavi Ay daha önce kimselerin varlığından bile haberdar olmadığı büyük bir keşif yapar. Sırrını çözemeseler de bu keşif onları peşinde oldukları emanete bir adım daha yaklaştırır.

Sonunda Azmi’nin bakkalında çırak olarak işe başlayan Berke, bakkalın gelirlerini arttırmak için bulduğu yöntemi hayata geçirir. İhtiyacı olan şeyi bulmak adına ormana gizlice girdiğinde kamptaki çocukları, özellikle de Kerem’i oldukça korkutacaktır.

Elif’in bulunması büyük bir sevinç yaratır. Ayrıca doğum gününün yaklaşıyor olması nedeniyle takım arkadaşlarının kutlama hazırlıklarına başlamaları kamptaki havayı yumuşatır. Doğum günü hediyeleri arasında yer alan bir sürpriz ise başta Elif olmak üzere Mavi Ay’ı da oldukça şaşırtacaktır.

Cihan’ın yaşadığı sıkıntılara Kerime’nin yöntemleri de çare olmayınca Sedef istemeyerek de olsa kendi adına zor bir karar almak durumunda kalır. Neyse ki Cihan’ın Sedef’e tatlı bir sürprizi olacaktır.

Mavi Ay ve Karayel’in kamptaki parkur yarışlarındaki kıyasıya rekabeti, Burak ve Asya’nın tasarladığı Yansıma Dünya oyun gözlükleriyle ormanda yapacakları oyuna da yansır. Mete ise kendisini bekleyen tehlikeden tamamen habersizdir.

İlgili Haberler