Ana sayfa Dizi Fragmanları Tozkoparan 9 Eylül Pazartesi 34. bölüm fragmanı izle

Tozkoparan 9 Eylül Pazartesi 34. bölüm fragmanı izle

tarafından ker_def

TRT1’in sevilen çocuk dizisi Tozkoparan, 34. yeni bölümüyle 9 Eylül Pazartesigünü saat 20.00’de ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu.34. bölüm fragmanında “Tarihin yükünü omuzlarında taşımaya hazır mısın?” sorusu verilmekte.Videodan fragmanı izleyebilirsiniz.

Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı’nın başrollerinde yer aldığı Tozkoparan, sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan bir yapım olarak ekranda boy göstermekte.Diziye geçtiğimiz aylarda da Cemal Hünal ile Ayşe Kökçü katılmıştı.

Peki Tozkoparan 33. bölümde neler yaşanmıştı? Hatırlayalım:

Sedef, Mete’yi Kasabadan Götürme Kararı Alıyor. Hiç hesapta yokken Sedef’in eve gelmesi, Salih, Cihan ve Mavi Ay cephesinde tüm planları bozmuştur. Evlerinin bahçesinde yaşananlara şahit olan Sedef, Cihan’dan mantıklı bir açıklama beklese de bu konuda net bir söylem alamaz. Tüm bu yaşananlar sonrasında oğlunu korumak isteyen Sedef bu kasabanın artık oğluna zarar verdiğini düşündüğünden kasabadan gitmek gibi zor bir karar almak durumunda kalacaktır.

Mete Kasabadan Ayrılıyor mu?

Sedef’in aldığı bu kararı değiştirmek için Mavi Ay kolları sıvayacaktır. Bu konuda tüm kasabalının, hatta Karayel’in de desteğini arkalarına almaları gerekiyordur. Mete’nin kasabada kalması için her yolu denemeye kararlı olsalar da Sedef’i ikna etmeleri sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Celal, bir yandan Gamze’yi elinden kaçırmış olmanın sinirini yaşarken diğer yandan da Gamze’ye kimin yardım ettiğini anlamaya çalışır. Gamze ise kaçıp saklanmak yerine Celal’le yüzleşmeyi bile göze alacak kadar çetin ceviz olduğunu gösterecektir.

Onun tek derdi oğlu Sinan’ı korumaktır. İkilinin karşılaşmasında gerilimli dakikalar yaşanacaktır.

Mete’nin kasabadan gidiyor oluşu, hem yaklaşan mavi ay gecesinde, hem de yapılacak en iyi okçu nişanı yarışmasında arkadaşlarını bir başlarına bırakması anlamına gelmektedir. Karayel ilk defa Mavi Ay karşısında en iyi okçu nişanını alarak zaferini ilan etmeye çok yaklaşır. Acaba Mete arkadaşlarına yardımcı olabilecek mi? Yoksa bir
daha onları görmemek üzere kasabadan ayrılacak mı?