Ana sayfa Dizi Fragmanları Tozluyaka dizisinde Ali gizemli kişiyi bulmaya çok yaklaştı!

Tozluyaka dizisinde Ali gizemli kişiyi bulmaya çok yaklaştı!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında yayınlanan ve pazartesi akşamlarının başarılı performans sergileyen dizilerinden olan Tozluyaka, iyi bir hikayeye sahip. İzleyicilerin de desteği ile reytinglerde de iyi sonuçlar gelmesi dizi adına önemli bir başarıydı.

Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar gibi tecrübeli isimlerle birlikte genç oyuncular; Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak iyi bir iş çıkartıyor. Dizinin hikayesi ve oyuncuların başarısı da izleyicilerin her hafta yeni bölümleri heyacanla beklemesini sağladı. Peki dizinin 22 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan sekizinci bölümünde neler olacak? işte detaylar:

Cemre’ye yapılan haksızlık Ali ve arkadaşları kadar Berk’in de çok pişman olmasına neden olur. Herkes yaptığı hatayı telafi etme derdindeyken Ali ve Berk’e uyarı niteliğinde bir başka gizemli mesaj daha gelir. Ancak bu defa bu gizemli kişinin kim olduğunu bulmaya çok yaklaşmıştır Ali.

Kenan’ın evinde Vefa’ya ait anahtarlığı bulan Derya’nın şüpheleri ise had safhadadır. Gençlere bu durumu anlatamadığı için tek destekçisi Önder’den yardım ister. Kenan’ın konser gecesine dair sakladıkları olduğuna inanıyorlardır ve bunu kanıtlamak için harekete geçerler.

Tüm bu kaosun ve gizemin içinde yeşeren aşklar, yeni arkadaşlıklar ve biten dostluklar ile yeni başlangıçların ilk adımı da atılmış olur.