Ana sayfa Dizi Haberleri Tozluyaka dizisinde tam bir kolej ortamı oluşturuldu!

Tozluyaka dizisinde tam bir kolej ortamı oluşturuldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Tozluyaka dizisi dikkat çeken bir gençlik projesi olarak öne çıkıyor. Dizinin okuma provalarından gelen görüntülere bakılır ise sette daha şimdiden kolej havası oluşturulmuş durumda.

Genç oyuncuların yüksek enerjisini yansıttıkları görüntülerde herkesin heyecanı ve mutluluğu yüzlerine yansımış durumda. Tozluyaka yaz aylarında hem bir gençlik dizisi hem de gerilimlerle dolu trajik hikayeleriyle dikkatleri çekecek.

İki farklı dünyada yaşayan gençlerin aralarındaki sınıf farkının da öne çıkacağı projede hem dostluk hem de umut bulacaksınız. Dizi gerçek yaşamda olduğu gibi dramı ve trajedileri de barındıracak bir iş. Gençlerin birbirlerine tutunarak umutlarını kaybetmeme hikayesi olarak da dikkat çeken Tozluyaka, aynı zamanda gerilimli sahneleriyle de çok konuşulacak.

Tozluyaka dizisinde tam bir kolej ortamı oluşturuldu! 7

Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar gibi oldukça tecrübeli isimler bulunuyor. Aynı zamanda genç oyuncular da hikayeye büyük katkı yapacak.

Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimlerin enerjisi Fox TV ekranına yansıyacak.

Okuma provasından yayınlanan görüntülerde ekibin heyecanı, sergilenen birliktelik güçlü bir set ortamı oluşturulduğuna vurgu yapıyor. Projede özellikle genç oyuncuların performansları kariyerleri adına çok önemli bir fırsat olacak gibi gözüküyor.

Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Tozluyaka dizisi Fox TV’nin yaz dönemi için hazırladığı bir dram dizisidir.

Tozluyaka dizisinin ilk bölümü 27 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Eğlenceli ve yaz günlerinin enerjisini de yansıtan sahneleri ile bu dizi yaz aylarının dikkat çeken yapımlarından birisi olacak gibi gözüküyor.