Ana sayfa Dizi Fragmanları TRT1 dizileriyle ilgili yeni haftada yeni müjde!

TRT1 dizileriyle ilgili yeni haftada yeni müjde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında bu hafta bazı dizilerin yeni bölümleri yayınlanmadı… TRT1 dizilerini heyecan ve merakla bekleyen milyonlar var. Yeni haftada dizilerin durumları çok merak ediliyor. TRT1’den 17-23 Mayıs tarihleri arasında yayınlanacak olan programlar duyuruldu.

Pazartesi akşamı Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 32. yeni bölümünün 17 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacağı duyuruldu. Salı akşamı Masumlar Apartmanı dizisinin 34. yeni bölümü de TRT1 ekranında izleyebileceksiniz.

Benim Adım Melek dizisi 19 Mayıs Çarşamba günü 66. final bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Nehir Erdoğan, Kutsi ve Mehmet Çevik’in başrolünde yer aldığı dizinin son bölümünü izleyeceksiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yeni bölümü bu hafta yayınlanmadı. Ancak yeni haftada dizinin yeni bölümünü izleyeceksiniz. Kıbrıs Türk halkının yaşadığı zulmü ortaya koyan dizi, 7. bölümüyle 20 Mayıs perşembe günü yayınlanacak.

Cuma akşamları 5 sezondur izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinin 151. yeni bölümü de yine 21 Mayıs Cuma akşamı ekrandaki yerini alacak.

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Gönül Dağı’nın da yeni bölümünün 22 Mayıs Cumartesi günü ekranda yerini alacağı duyuruldu.

Ayrıca Teşkilat dizisi de yeni bölümüyle 23 Mayıs Pazar günü TRT1 ekranında izleyicilerle buluşacak.